Haber

Akşener’in “Recep Bey ve arkadaşlarına adil davranacağız” sözlerine AK Parti’den sert tepki

İyi partiGenel Lider Meral Akşener önceki gün katıldığı bir etkinlikte yaptığı konuşmada, “En çok adaletin aranacağını unutuyorlar.

AKŞENER’DEN AKŞENER’İN SÖZLERİNE GÜÇLÜ TEPKİ

Akşener’in tartışmalı sözlerine yanıt AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik’ten geldi. Çelik, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ı nefret diliyle hedef gösterenleri kınıyoruz. Demokrasiden nasibini almamış bu siyasetçiler, şehit düşen Başbakanımız Menderes’in katillerinin dilini konuşuyor. Bu siyasetçiler Sayın Cumhurbaşkanımıza karşı kullandıkları ifadelerle Yassıada zihniyetine güvendiklerini açıkça göstermektedirler.

“DAHİNDE ZİHNİYETİNİ İNCELEMEK HAYAL EDENLERE ERİŞİM VERMEYECEĞİZ”

Aziz milletimiz, tarihin karanlık yüzünün yanında yer alan ve halen Yassıada zihniyetini diriltmeye çalışanların farkındadır. Demokrasimiz, milletimizin karanlık zihniyetlere karşı gösterdiği güçlü ve sabırlı mücadele ile bugünlere gelmiştir. Yassıada zihniyetini diriltme hayali kuranlara milletimizin öngörüsü müsaade etmeyecektir.

“DEMOKRASİ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Demokratik başarılarımız gelecek nesillere bırakılacak en büyük mirastır. Karanlık çevrelerle iş birliği yaparak demokrasimizi baltalamaya, hukuk devletimizi zedelemeye, seçilmişleri vesayet altına almaya çalışan bu zihniyete karşı demokrasi mücadelesini sürdüreceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
-
Başa dön tuşu