Haber

Erdoğan’dan otomobil sahiplerini heyecanlandıran sözler: Gabar’daki petrolden halkımız faydalanacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen İstanbul Ulaşım Sektörü Buluşması’nda değerli açıklamalarda bulundu.

“HALKIMIZ ONDAN FAYDALANACAKTIR”

KILIÇDAROĞLU’NA YÜKLENDİ

Erdoğan açıklamasının devamında Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu suçlayarak, “Bu Kılıçdaroğlu el ele, kol kola, Gabar petrolü o teröristler yüzünden yıllarca çıkarılamadı. Biz petrolü zenginleştirdiğimizde. Gabar’da yeni keşiflerle bulduk ve belli bir seviyeye getirdik, akaryakıt için de aynı şey geçerli, “Vergileri indirerek, esnafımıza, çiftçimize özel sübvansiyonlar yaparak insanımızı rahatlatacağız. Asgari ücretten memur emekliliğine kadar her konuda benzer adımlar atıyoruz. Türk Yüzyılını milletimizin sırtına yeni yükler koyarak değil, milletimizin yükünü hafifleterek inşa edeceğiz.”

“KİMSE KAYBETMEYECEK KAZANACAĞIZ”

Erdoğan, 2. tip Cumhurbaşkanlığı seçimlerine de değinerek, “Öyle bir zafer kazanacağız ki kimse kaybetmeyecek. Geçmişte bu adımları atmamak için ülkemizin önüne ne çok tuzaklar kuruldu. maksat Türkiye’yi oyunun dışında tutmak.Bize karşı bu sinsi oyunu bozmak için düşman onlar.Bizler ülkenin kaynaklarını Londralı tefecilere akıtmaya devam etsek, milletimizin köken bazında ayrıştırılmasına izin verseydik, mezhep ve rezalet inanın bizden daha kıymetlisi olmazdı.Ama biz sadece Allah’ın rızasını yapmak istiyoruz.Biz milletimizin takviyesini, insanımızın bereketini istedik.Memleketin imkanlarını milletin emrine verince, yollar yapılır musibetler aşılır.Her dairenin talepleri de karşılanır.Bu merhametin arkasında millet için çalışmak, millet için cihat millet için alın teri dökmektir.elbette vardır.Birincisi masumiyet iddiası inancımıza uymuyor. Ama bundan emin olun. Türkiye’nin büyümesi ve güçlenmesi, milletimizin huzur ve refahı için gösterdiğimiz çabalar sonuna kadar samimiydi.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu